trabzon araç koltuk yıkama
Koltuktaki Kan Lekesi Nasıl Çıkar?
Şubat 1, 2021
küf lekesi nasıl çıkar?
Yataktaki Küf Lekesi Nasıl Çıkar?
Şubat 1, 2021

HALIFLEKS YIKAMA

Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama

Halıfleks yıkama evinizin, iş yerinizin havasını değiştiren aynı zamanda sağlıklı yaşam alanları kullanımının en önemli noktasıdır denilebilir. Halılar mikrop, bakteri, akar ve mite üremesini çok uygun eşyalardır. Özellikle iş yerlerindeki halıların üzerine ayakkabı ile basıldığı için çok kolay kirlenmekte ve sağlığınızı tehtid etmektedir. Belirli periyotlarda mutlaka halıflekslerin temizlenmesi gerekmektedir. Halıfleks yıkama hizmetini Elit koltuk yıkama firması olarak ne iyi şekilde sunuyoruz.

Halıfleks, yerinden kaldırılması mümkün olmayan, yapıştırıcı aracılığı ile yere sabitlenmiş halılara verilen isimdir. Halıflekslere duvardan duvara halıda denilmektedir. Bu halıları yerinden söktürüp halı yıkama fabrikalarına göndermek, sonrasında tekrar usta tutup yerlerine yapıştırılmasını sağlamak oldukça masraflıdır. Bu konuda duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz ile size yardımcı olabiliriz.

Halıfleks Temizleme

Halıfleks Temizleme

YERİNDE HALI YIKAMA

Halıfleks yıkama işleminin bir diğer adı Yerinde halı yıkamadır. Yerinde halı yıkama işleminde dilerseniz halıflekslerinizi yada parça halılarınızı evinizde yıkatabilirsiniz. Bu sayede evde halısız kalmazsınız. Kısa sürelerde yıkama işlemini bitirdikten sonra halınız olduğu yerde kurumaya bırakılır ve aynı gün içinde kurur.

HALI YIKAMA FİYATLARI

Halıfleks yıkama fiyatları ve duvardan duvara halı yıkama fiyatları, halıların cinsine göre değişkenlik göstermektedir.  Halının iplik kalitesine göre daha doğru bir anlatımla halıların cinsine göre fiyatları değişmektedir. Halı yıkama fiyatlarımızda m2 büyüklüğüne göre iskonto oranlarımız vardır. Özellikle iş yeri halıları genellikle yüksek metrajlarda olduğu için yüksek iskonto oranlarıyla hizmet verilmektedir. Bu nedenle bizden teklif almadan halılarınızı yıkatmamanızı öneririz.

HALIFLEKS YIKAMA NASIL YAPILIR ?

Halıfleksler bilindiği üzere oldukları yerde yıkanırlar. Bu işlemde tabiri caizse halı yıkama fabrikası evinize gelir. Halıfleks yıkama nasıl yapılır sorusunu cevaplamaya çalışalım. Öncelikle halı süpürülerek tozlarından arındırılır. Sonrasında halının cinsine uygun yıkama şampuanı seçilir. Halı fırçalama makinesi ile halılar fırçalanır. Bu işlem halının tüm kirlerini çıkarır. Halıda bulunan ve kalan lekeler için ekstra bir çalışma yapılır. Tüm lekeler çıkarıldıktan sonra durulama safhasına geçilir. Vakum gücü yüksek makineler ile halıdaki kirler emilirken aynı zamanda durulama yapılır. Halıya bolca temiz su verilerek emdirilir. Bu işlem aynı anda gerçekleştiğinden dolayı halı ıslak kalmaz ve kısa sürede kurur.

Diğer leke çıkarma yazılarımız;

İnternet sitemizde koltuk yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere faydalı bilgiler de sunmaya çalışıyoruz. Özellikle koltuklarınızda oluşan lekeler hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Koltuklarda en fazla oluşan leke kalem lekesidir. Bu konuyu da Koltuktan kalem lekesi nasıl çıkar yazımızda işledik. Ayrıca Koltuktan oje lekesi nasıl çıkar , Sandalye Yıkama , Stor Perde Yıkama , Araç Koltuk Yıkama Lekesi Nasıl Çıkar ve Koltuğa dökülen çay ve kahve lekesi nasıl çıkar konularımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHeman Ara 0 553 663 08 61
Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları