Karşıyaka koltuk yıkama

Karşıyaka koltuk yıkama olarak sektörde 15. yılımızı doldurduk. Geçen zamanda hep üzerine koyarak bugunlere geldik. Şirketimizde şansa yer yoktur. Bizim firmamız garantili olarak hizmet verir. Müşteri kandırmak bizim micazımızda bulunmamaktadır. Personellerimiz uzun yıllardı firmamızda çalışan güvenilir kişilerdir. Kendilerini rahatça evlerinize alabilirsiniz. Bize tüm konularda güvenebilirsiniz. Hakkımızda hiç bir şikayet bulamazsınız, çünkü biz işi hakkı ile yaparız, bizim yaptığımız işlerden tüm müşterilerimiz memnundur, olur da memnun kalmaz iseniz biz bir servis daha yollarız evinize. 2. servisten kesinlikle ücret alınmaz. Karşıayaka Koltuk yıkama firmaları genelde yaptıkları işin arkasında durmazlar ama bu iş bizde böyle değildir. 2. servisimizdende memnun kalmadığınız taktirde para iadenizi yaparak helalleşiriz.

Temizliğin önemini hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Tüm hastalıkların kaynağı olan mikroplar evimizin dört bir yanını sararlar. Bu nedenle devamlı temizlik yaparız. Hijyenik ürünler kullanarak mikropları öldürürüz. Günlük kıyafetlerimiz makinelerde yıkanırken, fayans ve taş zeminlerimizi çamaşır suyu ile sileriz. Camları ayda bir kere temizler, çay bardaklarınıda belli zamanlarda çamaşır suyuna yatırırız.

Halıları halı yıkamacıya verir temizletiriz. Her şey tamam! Aslında her şey tamam değil diğer eşyalarınıa verdiğiniz önemi koltuklarınıza vermiyorsunuz. Çünkü kirlerini belli etmiyor dediğinizi duyar gibiyim. Koltuk temizliği sadece göze güzel gözüksün diye yapılmaz. Bu temizlik işlemindeki asıl amaç görmediklerimizin yani mikrop ve mite lerin temizlikleridir. Karşıyaka koltuk yıkama ekiplerimiz derinlemesine olarak koltuklarınıı temizlerler. Koltuklarınıza hakettiği değeri katmak için bizi arayın.

 

Diğer hizmetlerimiz;

Karşıyaka Yatak yıkama

Bu hizmetimizde yataklarınız tertemiz hale getirilir.Profesyonel ekiplerimiz yataklarınızı bulunduğu yerde temizliyor. Özel yıkama sistemimizle çok kısa bir zaman da yataklarınız tüm mikroplardan arındırılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Karşıyaka sandalye yıkama

Ev ve işyerlerinde bulunan sandalyelerinizi kullanımına engel olmayacak şekilde temizliyoruz. Çok kısa sürelerde sandalyelerinizi temizleyerek sizleri büyük dertlerden kurtarıyoruz.

Karşıyaka stor perde yıkama

Karşıyaka da bulunan servislerimiz haftanın her günü stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Stor perdelerin yaygınlaşması ile bu hizmet zaruri bir hal almıştır. Bizde bu hizmeti sizlere sunmayı bir ihtiyaç olarak hissettik. Dilediğiniz zaman stor perde yıkama ile ilgili bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHeman Ara 0 553 663 08 61
Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Trabzon Evden Eve Taşımacılıkg Trabzon Nakliyat Trabzon Nakliyat Firmaları Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Asansörlü Taşımacılık Trabzon Nakliyat Fiyatları Trabzon Asansörlü Nakliyat Trabzon Şehir İçi Nakliyat Trabzon Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Nakliyat Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları