Trabzon Yatak Yıkama
Şubat 3, 2021
Trabzon Buharlı Koltuk Yıkama
Şubat 3, 2021

Trabzon Deri Koltuk Yıkama

Deri koltuk yıkama

Deri Koltuk Temizleme Profesyonellerin İşi
Deri koltuklar şık görünüşleriyle özellikle ofislerin vazgeçilmezi. Oldukça kaliteli bir görünüm sergileyen bu koltuklar bir o kadar da hassas. Özellikle iş ortamında gün içerisinde birçok misafirinizi ağırladığınız koltuk takımınız kısa sürede kirlenecektir. Temizlemek uğruna yapacağınız en küçük bir hata bile koltuğunuzu kullanılmaz duruma getirebilir. Ama endişelenmeyin biz bu işi biliyoruz, isterseniz ofisinize ve işyerinize gelerek koltuklarınızı eski ışıltısına kavuşturuyoruz.

Deri koltuk temizleme işlemi Elit Koltuk Yıkama  Firmasının iddialı olduğu hizmetlerinden biri. Randevulaşarak sizin seçtiğiniz saatte kapınıza gelerek sizi bu zor işten kurtarıyoruz. Zor iş diyoruz çünkü işi bilmeyen biri koltuğunuzu yıpratabilir, üzerinde dalga dalga lekeler oluşmasına yol açabilir, çizebilir ve hatta yırtabilir. Bizim ekibmiz ise bu konuda uygulamalı bir eğitim sürecinden geçiyor böylece işi şansa bırakmıyoruz. Deri koltuk temizleme sürecinde siz de bizi izleyip işlerin yolunda gittiğinden emin olabiliyorsunuz.

Deri Koltuk Temizleme İşleminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

● Deri koltuklar temizlenirken asla bol su kullanılmamalıdır. Derinin yağlı bir yapısı olduğu için fazla su kullanılırsa kurur ve koltuğunuz üzerinde çatlamalar görürsünüz. Ayrıca su ve diğer temizlik ürünleri asla direkt olarak koltuğun üzerine dökülmemeli, ürünler nemli bir beze dökülerek koltuk silinmelidir.
● Deri için özel olarak hazırlanmış yüzey temizleyicileri dışında kimyasallar kullanılması asla önerilmez. Özellikle çamaşır suyu, tuz ruhu, çamaşır veya bulaşık deterjanları kullanılmamalıdır.
● Deri koltuk temizlenirken sert fırçalar, ovalama aparatları kullanılmamalıdır. Elektrikli süpürge kullanmak bile koltuklara zarar verebilir. Günlük temizlik esnasında mikrofiber bezler kullanılmalıdır.
● Deri koltuk temizlerken kullanılacak her malzeme özenle seçilmelidir. Örneğin koltuğunuz beyazsa temizlik beziniz de beyaz olmalıdır aksi taktirde deriniz boyanabilir.
● Deri koltuğun temizlik sonrası tamamen kurulanması da çok önemlidir. Çünkü iyice kurulanmayan deri zaman içerisinde çatlayacaktır. Kurulama işlemi koku oluşumunu önleme açısından da çok önemlidir.

Deri koltuk temizleme işlemi gerçekten uzmanlık gerektiren bir iş. Koltuklarınızı temizlerken yukarıda belirtilen hususlara dikkat ediyoruz ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli olduğu için işimizi sıfır hatayla bitirmek için çalışıyoruz. Şu anda doğru adrestesiniz çünkü biz bu konuda uzmanız. Kendimize güveniyoruz ve biliyoruz ki deri koltuklarınıza hiç zarar vermeden onları temizleyip yepyeni bir görünüme kavuşturup hijyenik olmasını sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHeman Ara
Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Trabzon Yatak Yıkama Koltuk Yıkama Yatak Yıkama Trabzon Koltuk Yıkama Firmaları Trabzon Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk Yıkama Firmaları Yatak Yıkama Firmaları Trabzon Halı Yıkama Trabzon Perde Yıkama Halı Yıkama Perde Yıkama Trabzon Halı Yıkama Firmaları Trabzon Halı Temizleme Firmaları Perde Yıkama Firmaları Yorgan Yıkama Firmaları Akçaabat Koltuk Yıkama Yomra Koltuk Yıkama Şana Koltuk Yıkama Pelitli Koltuk Yıkama Kalkınma Koltuk Yıkama Konaklar Koltuk Yıkama Boztepe Koltuk Yıkama Çukurçayır Koltuk Yıkama Beşirli Koltuk Yıkama Yıldızlı Koltuk Yıkama Söğütlü Koltuk Yıkama Erdoğdu Koltuk Yıkama Soğuksu Koltuk Yıkama Yeşiltepe Koltuk Yıkama Bahçecik Koltuk Yıkama Akçaabat Yatak Yıkama Yomra Yatak Yıkama Şana Yatak Yıkama Pelitli Yatak Yıkama Kalkınma Yatak Yıkama Konaklar Yatak Yıkama Boztepe Yatak Yıkama Çukurçayır Yatak Yıkama Beşirli Yatak Yıkama Yıldızlı Yatak Yıkama Söğütlü Yatak Yıkama Erdoğdu Yatak Yıkama Soğuksu Yatak Yıkama Yeşiltepe Yatak Yıkama Bahçecik Yatak Yıkama